Hakkımızda

2010 yılında bağlantı elemanları sektöründe ticari bir firma olarak kurulan Hedef Rondela, İstanbul'daki fabrikası ile yurt içi ve yurt dışı ana üretici firmaların ihtiyaçlarına cevap vermeye başlamıştır. Değişen müşteri talepleri ve piyasa şartlarına bağlı olarak,  ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi'ne uygunluk belgesini almıştır.

"Başta otomotiv ana sanayileri ve yan sanayileri, elektrik/elektronik donanımları üreticileri ve enerji altyapı üreticileri olmak üzere tüm üretim sektörlerindeki ana üreticilerin standartlara uygun veya özel tasarımlı bağlantı elemanı ihtiyaçlarını, azami müşteri memnuniyetini sağlama ilkesiyle ve gerektiğinde teknik ve lojistik destek de sunarak süreklilik içinde temin etmek" olarak belirlenmiştir.

Bu amaç doğrultusunda, ana hedefi de;
"yurtiçi pazarda her zaman ilk başvurulan, yurtdışı pazarlarda da sürekli büyüyen bir tedarikçi olmak" olarak belirlenmiştir.

Misyonumuz

Müşterilerine, mesleğine ve topluma karşı duyduğu sorumluluk gereği, sektöründe tecrübesiyle örnek gösterilen bir kurum olarak kalmak Alanında deneyimli personelimizde takım ruhu ve sahiplenme duygusu, bilinci oluşturmak
Kaliteli üretim ve kaliteli servis anlayışından ödün vermemek
Hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek adına eğitim çalışmalarını eksiksiz yerine getirmek Hizmet verdiğimiz tüm kurum ve şahısları birer müşteri kabul ederek memnuniyetini ilke edinmek.
Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır.
Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla sektörümüzde lider olarak kalma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Vizyonumuz

  • Sektördeki değişim ve gelişmelere öncülük etmek,
  • Tesislerimizdeki çağdaş üretim standartlarını sürekli geliştirmek,
  • Sürekli iyileşme modelini üretim, hizmet ve yönetiminin her sürecinde benimsemek,
  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak,
  • Şirketimizin Pazar payını ve rekabet gücünü artırmak,
  • Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’ninde en iyisi olmaya
  • Tasarımını yaptığımız yeni ürünler sayesinde, kaliteli ve yenilikçi servisleri ile, birinci sınıf bir türkiye şirketi olmayı hedeflemektedir.
  • Çalışanlarımıza, müşterilerimize davranışlarımızda; karşılıklı saygı, itibar ve dürüstlük temel ilkelerimizdir.